אסטרגיות פרסום

אם אסטרטגיית הפרסום בתשלום שלך כבר כוללת את אסטרטגיות הפרסום לעיל באינטרנט, אל תדאג. ישנן אסטרטגיות פרסום אפקטיביות אחרות שהחברה שלך יכולה לנצל, שיכולות לעזור לדחוף אותך לפני המתחרים ולהגדיל את ההכנסות שלך.

שלוש מהאסטרטגיות הטובות ביותר לפרסום מקוון לעסקים המעוניינים להיות יצירתיים כוללים:

פרסום גידור

פרסום גידור הוא אחת משיטות הפרסום המקוונות הטובות ביותר עבור חברות המעוניינות למקד למתחרים, כישרונות מובילים, לידים בעלי ערך גבוה וקונים מקומיים. עם גידור גיאוגרפי, העסק שלך יוצר גדר וירטואלית סביב אזור מסוים, כמו קמפוס קולג ', מיקום מתחרה או מרכז כנסים.

כשמישהו נכנס לגדר זו, הוא מתווסף לקהל רימרקטינג.

לאחר מכן החברה שלך יכולה לבצע שיווק מחדש למשתמשים אלה, אשר יכולים לעזור בבניית המודעות למותג שלהם, להנחות את מסע הקניות הבא שלהם, או להשפיע על מי שהחברה שלהם מבקשת הצעות מחיר או הצעות מהרבעון הבא.

אסטרטגיית פרסום באינטרנט זו מציעה לעסק שלך דרך חדשה, חדשנית ויעילה להגיע לקהל היעד שלך. לכן כדאי לבדוק כי זה יכול לעזור לחברה שלך לאבטח את ההובלה הבאה, להרחיק את אותם לקוחות מהמתחרים או להעסיק את המועמד הפסיבי הזה.

פרסום באמזון

עבור חברות מסחר אלקטרוני, אמזון היא אחת הדרכים הטובות ביותר לפרסם באינטרנט – זו גם פלטפורמת המודעות השלישית הפופולרית ביותר, מאחורי גוגל ופייסבוק. באמצעות פרסום באמזון, העסק שלך יכול לקדם את המוצרים והמותג שלך בתוצאות החיפוש של אמזון, בדפי מוצרים ועוד.

גם אם העסק שלך לא פועל בתחום המסחר האלקטרוני, אתה יכול לנצל מודעות אמזון. אתה יכול לפרסם לא רק באמזון, אלא גם באתרים שבבעלות אמזון, כמו IMDb, כדי לבנות מודעות למותג.

עם יותר מ -50 אחוז מחיפושי המוצרים שמתחילים באמזון (במקום בגוגל), כדאי לבחון את ההשפעה החיובית הפוטנציאלית של אסטרטגיית פרסום באינטרנט זו על העסק שלך ובשורה התחתונה.

פרסום משפיע

שיווק משפיעים הוא אסטרטגיית פרסום יעילה נוספת. למעשה, שיווק המשפיעים מציע החזר השקעה ממוצע של 6.50 דולר על כל 1 דולר שהושקע. חברות בכל הגדלים, החל ממותגים גדולים ועד סטארטאפים קטנים, משתמשים בשיווק משפיעים כדי ליצור מודעות למותג, לבנות אמון משתמשים ולייצר מכירות.

מלבד שיתוף פעולה עם משפיע ודרכם לקדם את המותג, המוצרים והשירותים שלך בערוצים הייעודיים שלהם, תוכל גם לשלב משפיעים בקמפיינים הפרסומיים שלך. המודעות שלך, למשל, יכולות להציג את המשפיע שלך.

מותגים, כמו חברת הרשי, השתמשו באסטרטגיה זו בהצלחה.

 

חברת הרשי שיתפה פעולה עם כמה משפיעים כדי לקדם את נשיקות הקקאו החמות שלה ביוטיוב. בנוסף למשפיעים שמקדמים את המוצר בערוצים שלהם, חברת הרשי פתחה גם קמפיין מודעות בתשלום ביוטיוב, שפרסם את תכני נשיקות הקקאו החמות של המשפיעים.הקמפיין זכה להצלחה אדירה, שהניב את התוצאות הבאות:עלייה של 12 אחוזים בכוונת הרכישה551% עלייה בחיפושים9 מיליון דולר במכירות קמעונאיותתוצאות כמו אלה הם הסיבה ששיווק המשפיעים הופך במהרה לאחת מאסטרטגיות הפרסום הטובות ביותר באינטרנט. הקדימו את העקומה והתחילו להתנסות בשיווק ופרסום של משפיעים בעסק שלכם.כיצד לבחור את אסטרטגיות הפרסום המקוונות הטובות ביותר עבור העסק שלךעם כל אסטרטגיות הפרסום הזמינות הללו, יכול להיות קשה להבין מהן המתאימות ביותר לחברה ולתקציב שלך.לדוגמא, אם אתה עסק קטן יותר עם תקציב שיווק נמוך יחסית, כדאי לך להתחיל עם אפשרויות בעלות נמוכה שתוכל לעשות באופן ביתי, כמו מדיה חברתית, קידום אתרים וקמפיינים שיווקיים בדוא"ל.אם יש לך יותר גמישות, עם זאת, אנו ממליצים להשתמש בכמה שיותר מהאסטרטגיות הללו כדי ליצור אסטרטגיה מקיפה. כאשר אתה משתמש במספר גישות, תוכל להגיע ליותר צרכנים מאשר אם השתמשת רק באחת.כבסיס, תרצו לוודא שהאתר שלכם נועד ליצור המרות.אתה יכול להשליך טונות של כסף ל- SEO ו- PPC, אך אם האתר שלך אינו מקצועי וידידותי למשתמש, סביר להניח שלא תשיג את התוצאות שאתה רוצה. משתמשים צריכים למצוא את האתר שלך, אך ברגע שהם מגיעים לשם, הם צריכים להיות מסוגלים למצוא את המידע הדרוש להם כדי להפוך ללקוחות או ללקוחות.ככל שאתה מגדיל את האסטרטגיה שלך, היתרון הגדול ביותר של פרסום מקוון הוא שקל לפקח ולשפר את מסעות הפרסום שלך. עם כל אסטרטגיות הפרסום האפקטיביות בדף זה, קל לראות את ההחזר על ההשקעה ולבצע התאמות כדי לשפר את החזר ה- ROI שלך קדימה.שירותי פרסום שלנו הן שיווק דיגיטלי בשירות מלא המתמחה בפרסום מקוון. אנו יכולים לעזור לך להבין אילו אסטרטגיות פרסום באינטרנט הן המתאימות ביותר לעסק שלך.כשתעבוד איתנו, ניצור תוכנית ייחודית שתתאים לעסק שלך. אתה יכול לטפל בעסק שלך בזמן שאנחנו דואגים ליצור לידים חדשים.לא בטוח אילו אסטרטגיות מתאימות לעסק שלך?צור איתנו קשר